Informace

Profil společnosti

Arrow ECS, a.s. je distributor s přidanou hodnotou (VAD), který působí na trhu od roku 1990. V kancelářích v Praze a Ostravě pracuje 62 zaměstnanců. Jsme součástí celosvětové distribuční skupiny Arrow, jejíž finanční síla a zázemí představují pro naše partnery garanci dlouhodobé, stabilní a výhodné spolupráce. Díky tomu, že více než 1200 zaměstnanců Arrow ECS EMEA poskytuje zákazníkům služby ve 28 zemích, můžeme sdílet jejich znalosti a zkušenosti a předávat je dále svým partnerům.

Značky v distribuci

Výhradní distribuce: Carbon Black, Dbvisit, FireEye, Ixia, Juniper Networks, Pulse Secure, RSA, Splunk, Tenable, Tufin, Veeam.
Autorizované distribuce: Blue Coat, Citrix, Dell WYSE, F5 Networks, Forcepoint, Gemalto, Check Point, Igel, McAfee, Microsoft (CSP, SPLA), NetApp, Oracle, Riverbed, Symantec, Trend Micro, Veritas, VMware.

Svým partnerům nabízíme špičkové produkty a řešení, profesionální služby, partnerské programy a pomoc při vytváření poptávky u koncových zákazníků.

Špičkové produkty a řešení

Portfolio produktů je složeno z nabídky předních světových výrobců IT. Zaměřujeme se na řešení v následujících oblastech:
  • Cloud: vedoucí cloudová řešení na trhu, bezpečnost cloudu, pomoc organizacím s přechodem na cloud, cloudové nástroje a služby ArrowSphere pro resellery.
  • Bezpečnost: komplexní zabezpečení podnikové infrastruktury (sítě, koncové body, aplikace, identity, obsah), správa bezpečnosti, ochrana proti hrozbám, zajištění souladu s nařízeními.
  • Datová centra: Infrastruktura softwarově definovaných datových center (servery, sítě, úložné systémy), zajištění vysoké dostupnosti, zálohování, zotavení a archivace.
  • Internet věcí: Kompletní IoT řešení „From Sensor to Sunset“ realizovaná ve spolupráci sesterských společností Arrow.
  • Business Intelligence: Analýza, vizualizace a využití strojově generovaných dat.
  • Mobilita: řešení softwarově definovaného pracoviště (virtualizace aplikací a desktopů, správa aplikací, MDM).
Profesionální IT služby

Svým zákazníkům nabízíme řadu odborných technických služeb. Naše kompetenční centrum umožňuje zákazníkům ověřit si funkcionalitu nejmodernějších IT technologií ještě před nasazením v ostrém provozu.

Autorizovaná školení

Jsme autorizovaným školicím střediskem pro produkty Citrix, F5 Networks, Check Point, IBM, Juniper Networks, Microsoft, Veeam a VMware. Dále nabízíme kurzy Blue Coat, Cisco, EC Council, NetApp, Oracle, Red Hat, Symantec, Veritas a další.

Autorizované kurzy znamenají pro účastníky garanci nejvyšší kvality školení a záruku maximálního zhodnocení investic vložených do vzdělávání IT profesionálů.

Finanční služby

Individuální podmínky prodloužené splatnosti, pomoc s financováním projektů.

Partnerské programy a vytváření poptávky

Partnerské programy jsou zaměřeny na odborné vzdělávání, zápůjčky demo zařízení, financování projektů, marketingové programy a podporu partnerů při práci s koncovými zákazníky.

ArrowSphere

Cloudová platforma ArrowSphere umožňuje obchodním partnerům prodej cloudových služeb Microsoftu a dalších předních dodavatelů z jednoho místa a poskytuje jim řadu dalších podpůrných nástrojů včetně naceňování, objednávek, reportů nebo změn služeb v reálném čase.