Informace


101023220

Aktuality

Arrow získal ocenění od společností VMware a Riverbed

V rámci nedávných partnerských konferencí získal Arrow několik prestižních partnerských ocenění: společnost VMware ocenila Arrow za výsledky a úspěchy v roce 2017 jako globálního i regionálního partnera a společnost Riverbed udělila Arrow cenu Distributor roku v regionu EMEA.

12. července 2018 Více...

Řešení Splunk pro oblast bezpečnosti

Splunk poskytuje zákazníkům komplexní přístup ke kybernetické bezpečnosti včetně pokročilých technik, jako jsou strojové učení a behaviorální analytiky. Tyto techniky pomáhají bezpečnostním týmům rychle identifikovat hrozby a reagovat na ně i v případě, kdy se jedná o hrozby založené na širším bezpečnostním kontextu, které nezvládají eliminovat tradiční bezpečnostní produkty.

26. června 2018 Více...

Microsoft zpřísňuje od 31. srpna 2018 požadavky pro CSP Direct partnery (T1) – Arrow vám však s novou situací umí efektivně pomoci

Dlouho se říká, že společnost Microsoft změní podmínky programu CSP, nyní již víme, co budou tyto změny konkrétně obnášet.

24. června 2018 Více...

Arrow nabízí cloudové služby Oracle v modelu Pay as You Go

Model Pay as You Go je výhodný zejména pro menší zákazníky, kteří díky němu mohou učinit první krok k přesunu své IT infrastruktury do cloudu. Koncovým zákazníkům mohou reselleři nabídnout cloudové služby Oracle prostřednictvím partnerské cloudové platfromy ArrowSphere.

24. června 2018 Více...

Maximální ochrana privilegovaných účtů prostřednictvím multifaktorové autentizace

Hackeři, kteří chtějí uškodit organizaci tím, že získají přístup k jejím digitálním aktivům, udělají v podstatě téměř cokoli, aby získali přístup k privilegovaným účtům. Konec konců, privilegované účty představují bránu k nejdůležitějším aktivům organizace, a dokonce k celé IT infrastruktuře. Zjistěte, co můžete pro efektivní ochranu privilegovaných účtů udělat.

24. června 2018 Více...

Forrester Research jmenoval Check Point lídrem v oblasti bezpečnostních sad pro koncové body

SandBlast Agent Complete Endpoint Protection získal nejvyšší možné skóre u kritérií prevence proti malwaru, bezpečnost dat a mobilní bezpečnost.

24. června 2018 Více...

Představujeme Carbon Black Cb Defense

Nabídku Arrow v oblasti bezpečnosti jsme rozšířili o Carbon Black Cb Defense, řešení kombinující antivirus příští generace (NGAV) a detekci a odezvu koncových bodů (EDR), které účinně zastaví pokročilý malware, ransomware i útoky jiného typu.

24. června 2018 Více...

Jaké jsou tři hlavní překážky prodeje cloudových řešení?

Zamyšlení nad třemi námitkami zákazníků, které mohou brzdit proces migrace podnikových řešení do cloudu, a naše doporučení, jak můžete u svých zákazníků tyto námitky překonávat a cloudová řešení úspěšně nabízet.

19. června 2018 Více...

Přehled systémů Oracle v kompetenčním centru Arrow

Využijte naplno možností, které vám a vašim zákazníkům poskytuje kompetenční centrum Arrow ECS, a vyzkoušejte si reálné přínosy systémů Oracle pro vaše data a aplikace.

23. května 2018 Více...

Nový Check Point Global Threat Index

Nejnovější zpráva společnosti Check Point ukazuje, že hackeři cílí stále častěji na nezáplatované zranitelnosti serverů, aby tyto stroje infikovali a mohli je využívat pro těžbu kryptoměn. Přináší rovněž přehled 'nejžádanějšího' malwaru za měsíc duben.

23. května 2018 Více...